arkusze24.pl przywiązuje dużą wagę do prywatności użytkowników, na pierwszym miejscu stawiamy odczucia i doświadczenie użytkownika. Dlatego, aby zmaksymalizować prywatność i bezpieczeństwo informacji użytkownika, arkusze24.pl domyślnie nie używa plików cookie w swoich funkcjach i usługach internetowych, z wyjątkiem logowania. Przeczytaj uważnie niniejszą politykę prywatności, ponieważ korzystając z arkusze24.pl, potwierdzasz, że rozumiesz i zgadzasz się z warunkami niniejszej polityki prywatności. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko wszystkich produktów i usług oferowanych na tej stronie, ale nie ma zastosowania do praktyk osób trzecich zaangażowanych w tę stronę i linków do innych stron internetowych.

Zbieranie informacji

Zbieramy różnego rodzaju informacje, są to: Strony trzecie gromadzą różne rodzaje informacji, są to:

Ujawnienie informacji

Nie będziemy udostępniać ani sprzedawać żadnych Twoich danych osobowych żadnym niepowiązanym stronom trzecim. Oto jednak sytuacje, w których informacje użytkownika mogą stać się publiczne:

Ochrona prywatności dzieci

Nie oferujemy usług dla dzieci poniżej 13 roku życia (lub w wieku Twojego kraju/regionu) i nie gromadzimy świadomie tych informacji. Każda osoba poniżej 13 roku życia potrzebuje zgody rodziców lub innego opiekuna na korzystanie z produktów lub usług arkusze24.pl.

Linki do innych stron internetowych

arkusze24.pl zawiera linki do innych stron internetowych i reklam. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za politykę prywatności, bezpieczeństwo, procedury, produkty, praktyki tych stron internetowych osób trzecich. Te strony internetowe stron trzecich mają własną treść i politykę prywatności, jeśli klikniesz te linki, wskażesz stronę internetową strony trzeciej. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności każdej odwiedzanej witryny.

Aktualizacje polityki prywatności

arkusze24.pl zrewiduje i zaktualizuje niniejszą politykę prywatności w dowolnym momencie, za każdym razem, gdy zostanie ona zaktualizowana, zmienimy datę wejścia w życie ze skutkiem natychmiastowym i bez powiadomienia. Mamy nadzieję, że będziesz okresowo przeglądać niniejszą politykę prywatności. Jeśli nadal przeglądasz i korzystasz z tej witryny, akceptujesz i zgadzasz się na przestrzeganie niniejszej polityki prywatności.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami。